business-3370832_960_720
opportunity-3185099_960_720
businessman-3210932_960_720_edited

Personel yönetimi için

sizlere destek olmaya hazırırız...

İnsan kaynakları yönetimi

İk Ve Personel Yönetimi

Kısa adı ik olarak bilinen insan kaynakları birçok farklı sektörde düzenleme, yardımcı personel temini ve işe alım gibi süreçlerde faydalanılabilecek hizmetlerdir. Aynı zamanda bir firma içerisinde çalışan herkesten büyük oranda randıman almayı sağlayan personel yönetimi gibi alt departmanları da bulunmaktadır.

 

Personel Temini

Şirketler özellikle hareketli günlerinde başka firmalardan personel talebinde bulunabilir. Bu alanda aktif olarak hizmet veren ik bölümü şirketlerin çıkarlarına en uygun personellerin listelenmesi ve sunulması gibi alanlarda çalışmaktadır. Personel temini kendi içerisinde ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda ikiye ayrılıyor.

İsteyenler için geçici personel temini sağlanmaktadır. Belli başlı şirketler ise yardımcı personel temini hizmetlerinden en uygun fiyatlarla faydalanabilir. Personel adaylarının öz geçmişleri incelenmekte ve şirketlerin ihtiyaç duyacağı personel profilleri analiz edildikten sonra gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

 

İnsan Kaynakları Alanında Sunulan Diğer Hizmetler

Üretim destek alanında uzman olan personellerin temini de insan kaynaklarının sunduğu bir diğer hizmettir. Ek olarak beyaz yaka personel yönetimi ve belli başlı süreçleri kapsayan hizmetler de bu departmanda ifa edilmektedir. Şirkete gönderilen tüm öz geçmişler okunmakta, gerekli görüldüğü takdirde mülakatlar gerçekleşmektedir. Aynı zamanda firmaların üretim performanslarını arttırmaya yönelik birtakım önlemler de profesyonel bazda alınmaktadır.

 

Diğer hizmetler arasında resepsiyon ve danışma hizmetleri yer almaktadır. Ofis boy kurye hizmetleri ve servis - ikram gibi personellerin temini de bu alanda sağlanıyor. Söz konusu hizmetlerden yararlanmak için hem telefon hem de internet üzerinden irtibata geçmek mümkündür.

''Sizlere sunabileceğimiz hizmetlerimiz''

  • Beyaz Yaka İ.K. Süreci

  • Resepsiyon Ve Danışma Hizmeti

  • Servis ve İkram Personeli

  • Üretim Destek Personeli

  • Yardımcı Personel Temini

  • Geçici Personel Temini

  • Ofis boy Kurye Hizmetleri

Aşağıdaki formu doldurursanız,

Uzman yöneticimiz sizinle bir toplantı düzenlemek ve süreci ilerletmek için kısa süre içinde iletişime geçecektir.

Bilgi Talep Formu
arrow&v

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!