'' Hakkımızda bilmeniz gerekenler ''

2009 yılında kurulan Ritüel COMPANY hizmet sektöründe kurulduğu günden itibaren genişleyen müşteri ağıyla birçok firmaya hizmet vermektedir. Faaliyet alanları içerisinde başta İK ve personel yönetimi hizmetleri, Arşiv yönetimi, Özel güvenlik, Yazılım ve Donanım hizmetleri alanlarında hizmet sunmaktayız.

Finansal kurumlar, kamu ve özel tesisler, büyük ve küçük işletmeler, fabrikalar, depolar, otel ve sosyal tesisler için Ritüel COMPANY en iyi çözüm ortağıdır.

Gebze merkezli olarak güçlü bir sermaye ile kurulan Ritüel COMPANY, profesyonel ekibi, tecrübesi ve teknik alt yapısı ile  bölgenin en önemli firmalarından biridir.

Ritüel Company Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeyi, verdiği hizmeti en iyi şekilde başarıyla tamamlamayı kendisinde en önemli amaç edinmiştir.

En iyi ve en doğru hizmeti hedefleyerek hiçbir sorumluluktan kaçmadan en iyi çözüm ortağı anlayışı ile hizmet sunan Ritüel COMPANY sizler için hizmet sanatı üretir.

Bu anlayış ve hizmet kalitesi ile Ritüel COMPANY’e sizde davetlisiniz.

Ritüel Company

'' 10 Yıllık güçlü birikim ''

Dünyamız hızla değişiyor. Ülke olarak bizde bu değişimden payımıza düşeni alıyoruz. Bu değişimin yaşanmadığı sektör yok. Biz de Ritüel COMPANY ailesi olarak dinamik ve yetişmiş kadromuzla hizmet verdiğimiz kurumlara değer katmaya devam ediyoruz. 10 yıllık geçmişi olan firmamız kurulduğu günden bu yana çalıştığımız firmalara arşivleme, özel güvenlik, İK ve personel yönetimi hizmetleri başta olmak üzere, kurumların ihtiyaç duyabilecekleri tüm yardımcı hizmetlerde siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olduk, olmaya da devam ediyoruz.

Yeni Türkiye’nin gelişen vizyonuna uygun olarak bizde kendimizi geliştiremeye ve değişen teknolojiye ayak uydurmak adına inovasyona önem veriyoruz. Yatırımlarımız bu yönde ilerlemekte olup, insan yönetiminin çağın gereklerine uygun olarak her düzeyde en üst seviyede yetkinlikleri kazandırmak ve yönetmek olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu bağlamda sektörde bir ilki gerçekleştirerek İK yönetimi alanında AR-GE birimimizi kurmuş bulunmaktayız. Yeni dönem de hizmet alanlarımızı daha da genişleterek müşteri memnuniyetini dün olduğu gibi bugünde en yüksek seviyede tutarak hizmet vermeye devem edeceğiz. Siz de kaliteli hizmet almak, daha verimli olmak, değerlerinize değer katmak isterseniz bizler yanınızdayız.

Sizleri bekliyoruz.

arma rituel .gif

RİTÜEL COMPANY

Tatlikuyu Mah. 1301/4 Sok. No:19 41400 Ekşi Plaza Gebze / KOCAELİ

email: info@rituel.com.tr   | Sosyal Medya            |

      0 262 644 55 25

      0 262 644 55 50

      0 262 644 55 47

      0 262 644 55 46

      0 262 644 55 43  (fax)

arma rituel .gif

444 6 213

  • Linkedin

© 2019 Ritüel Company adına tüm hakları saklıdır.